HİLAL-2 RÜZGAR ENERJİSİ SANTRALİ PROJESİ

Gold Standard kuralları gereği yapılmış olan Hilal-2 RES yerel halk danışma toplantısı çerçevesinde hazırlanmış olan aşağıdaki belgeler, yerel halk danışma süreci için ilgililerin görüş ve önerilerine sunulmuştur. 14.05.2015 tarihinden itibaren 2 aylık bu süreçte, ilgililerin, proje hakkındaki görüş ve önerilerini şirketimizin iletişim kanalları ile iletmelerini rica ederiz.

The report and documents below are prepared as a result of  Stakeholder Feedback Round for Hilal-2 WPP and presented here for Stakeholder Feedback Round. We would like to invite you to forward your comments and questions related with the project during 2 months period starting from the date of 2015.05.14.

Project Design Document(PDD)

Gold Standard Passport

Proje Özeti

Project Summary

Author: Esra KOÇ

Karbon Yönetim Uzmanı, Lifenerji

2012 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Lifenerji ekibine 2014’te katıldı. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

DENEYİMLERİ:

– Sera gazı emisyonlarının izlemesi ve raporlanması (MRV) çerçevesinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na mevzuatın uygulanmasına yönelik altyapı hizmetlerinin verilmesi

– 2 adet Çimento Fabrikasının izleme planlarının hazırlanarak Bakanlığa sunulması

– Rüzgar, hidroelektrik ve jeotermal enerji, atık ısı kazanım projelerinin Gold Standard ve VCS altında karbon azaltım sertifikasyonlarının yapılması

Bir Cevap Yazın