SOLENTEGRE GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ PROJESİ

Gold Standard kuralları çerçevesinde gönüllü karbon projesi geliştirmekte olan Solentegre GES projesinin yerel halk danışma süreci başlamış bulunmaktadır. proje, ilgililerinin görüş ve önerilerine sunulmuştur. 10.03.2017 tarihinden itibaren 2 ay sürecek olan bu süreçte, ilgililerin proje hakkındaki görüş ve önerilerini şirketimizin iletişim kanalları ile iletmelerini rica ederiz.

Stakeholder Feedback Round for Solentegre SPP has now started and related documents are presented here for Stakeholder Feedback Round. We would like to invite you to forward your comments and questions related with the project during 2 months period starting from the date of 10.03.2017.

 

Solentegre PDD_draft

GS Passport_Solentegre

solentegre ges_proje özeti

Author: Esra KOÇ

Karbon Yönetim Uzmanı, Lifenerji

2012 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Lifenerji ekibine 2014’te katıldı. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

DENEYİMLERİ:

– Sera gazı emisyonlarının izlemesi ve raporlanması (MRV) çerçevesinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na mevzuatın uygulanmasına yönelik altyapı hizmetlerinin verilmesi

– 2 adet Çimento Fabrikasının izleme planlarının hazırlanarak Bakanlığa sunulması

– Rüzgar, hidroelektrik ve jeotermal enerji, atık ısı kazanım projelerinin Gold Standard ve VCS altında karbon azaltım sertifikasyonlarının yapılması

Bir Cevap Yazın