ÇEŞME RÜZGAR ENERJİSİ SANTRALİ PROJESİ

yerel halkı bilgilendirme

Gold Standard kuralları gereği yapılmış olan Çeşme RES yerel halk bilgilendirme toplantısı çerçevesinde hazırlanmış olan aşağıdaki belgeler, yerel halk danışma süreci için ilgililerin görüş ve önerilerine sunulmuştur. 12.01.2015 tarihinden itibaren 2 aylık bu süreçte, ilgililerin, proje hakkındaki görüş ve önerilerini şirketimizin iletişim kanalları ile iletmelerini rica ederiz.

The report and documents below are prepared as a result of Local Stakeholder Meeting for Çeşme WPP and presented here for Stakeholder Feedback Round. We would like to invite you to forward your comments and questions related with the project during 2 months period starting from the date of 2015.01.12.

PROJECT DESIGN DOCUMENT (PDD) OF ÇEŞME WPP

Download (English)

GOLD STANDARD PASSPORT OF ÇEŞME WPP

Download (English)

ÇEŞME RES PROJE ÖZETİ

İndir (Türkçe)

ÇEŞME WPP PROJECT SUMMARY

Download(English)

Author: Esra KOÇ

Karbon Yönetim Uzmanı, Lifenerji

2012 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Lifenerji ekibine 2014’te katıldı. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

DENEYİMLERİ:

– Sera gazı emisyonlarının izlemesi ve raporlanması (MRV) çerçevesinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na mevzuatın uygulanmasına yönelik altyapı hizmetlerinin verilmesi

– 2 adet Çimento Fabrikasının izleme planlarının hazırlanarak Bakanlığa sunulması

– Rüzgar, hidroelektrik ve jeotermal enerji, atık ısı kazanım projelerinin Gold Standard ve VCS altında karbon azaltım sertifikasyonlarının yapılması

Bir Cevap Yazın